4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Ознаки якості тротуарної плитки

   До питання про вибір тротуарної плитки слід підійти дуже ретельно, адже, як правило, ми вирішуємо купити тротуарну плитку не на рік і не на пять. Как же не помилитися і вибрати виробника? Ціна на тротуарну плитку в К...

   Дата: 16.09.2016 в 09:08

   Автор: Елена

 

       До питання про вибір тротуарної плитки слід підійти дуже ретельно, адже, як правило, ми вирішуємо купити тротуарну плитку не на рік і не на пять. Как же не помилитися і вибрати виробника?

      Ціна на тротуарну плитку в Києві вельми істотно розрізняється, але на жаль для споживача пропозиції на «тротуарну плитку» практично завжди є різні. 

       Перевірити якість тротуарної плитки органолептичним методом, поза випробувальної лабораторії, досить проблематично.

      Однак, є все ж ряд властивостей, які повинен знати кожен, хто вирішив купити тротуарну плитку.

 

      Перше, що привертає увагу - це, звичайно ж, зовнішній вигляд плитки. Колір тротуарної плитки повинен бути рівномірним і світло сірим. Темний колір тротуарної плитки, може бути ознакою використання при виробництві цементу нижчою марки.

 

    Рекомендуємо в даному випадку злегка вдарити двома плитками між собою. Дзвінкий звук говорить про зрілість і якості тротуарної плитки, в зворотному випадку плитка або ще не набрала міцність, а значить при транспортуванні велика кількість потріскається, або про надлишок води, що, як писалося вище, знижує міцність тротуарної плитки.

 

 

      Ну і на останок радимо брати трохи більше розрахованої кількості плитки (на 7-10%), тому що частина тротуарної плитки піде на підрізування, доведеться знову їхати докуповувати і підбирати по кольору, що не зовсім зручно.

Случайные товары