4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Власне виробництво декоративних заборів

   Тротуарна плитка одна з найбільш довговічних і сучасних дорожніх матеріалів. Різноманіття форм і забарвлень, а також різну якість тротуарної плитки дозволяють задовольняти найвибагливіші смаки і високі вимоги з...

   Дата: 19.07.2016 в 07:49

   Автор: Елена

       

             Тротуарна плитка одна з найбільш довговічних і сучасних дорожніх матеріалів. Різноманіття форм і забарвлень, а також різну якість тротуарної плитки дозволяють задовольняти найвибагливіші смаки і високі вимоги замовника. При виборі тротуарної плитки, велике значення слід приділити призначенням ділянки, де буде укладатися тротуарна плитка, оскільки від цього залежить ціна і якість тротуарної плитки.

 

              Власне виробництво заборiв.

 

             Компанією «Декор-бетон», також займається технологією виробництва заборів. Має в наявностi різноманітнi форми, якi дають можливість випуску декоративного забору кількох видів та текстур.

 

            Ущільнення бетонної суміші виробляють на вибростоле. Форми заповнюються бетонної сумішшю. Форми з укладеною в них бетонної сумішшю і арматурний каркас вібрують 45-60 сек до повного ущільнення. Поверхня жорсткої бетонної суміші в формах розрівнюється кельмою або шпателем. Свіжо відформовані вироби переносять на піддон, на яких відбувається затвердіння виробів. Вироби пропарюють під поліетиленовою плівкою протягом 12-24 годин в залежності від температури навколишнього середовища. Штабелі звільняються від плівки і витримуються ще 12-24 години.

 

            Монтаж заборiв

            Декоративні залізобетонні огорожі спроектовані і виготовлені таким чином, щоб максимально забезпечити і спростити будівництво та монтаж. На відміну від інших типів огорож тут немає необхідності використовувати дорогу будівельну техніку і підйомні механізми. Для монтажу забору досить задіяти бригаду робітників з 3-4 осіб. Встановлення огорожі може виконуватися в двох варіантах.

Перший - декоративні плити з'єднує ж / б стійка у вигляді стовпа 120мм х 130мм.    

Другий - плити з'єднує колона з складальних декоративних блоків.

 

 

 

Переглянути товар на сайтi: адреса

Случайные товары