4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Таємниця виробника

   Шановні панове! Наша компанія працює на ринку протягом багатьох років. У нашому штаті задіяні висококласні фахівці, що володіють величезним досвідом роботи в сфері виробництва виробів з бетону. Як матеріали ми ...

   Дата: 21.06.2016 в 22:29

   Автор: Елена

 

            Шановні панове!

 

           Наша компанія працює на ринку протягом багатьох років. У нашому штаті задіяні висококласні фахівці, що володіють величезним досвідом роботи в сфері виробництва виробів з бетону. Як матеріали ми використовуємо виключно професійні та надійні марки бетону, імпортні пігменти, високоякісні пластифікатори.

 

           Нам можна довіряти, оскільки якість пропонованої нами продукції і найширший її асортимент говорять набагато більше, ніж ми можемо розповісти словами. Якщо вас цікавить можливість приватної або оптової закупівлі виробів з бетону, ви можете прямо зараз звернутися за телефонами, вказаними на сайті, до наших менеджерів або ж оформити онлайн-замовлення через сайт.

 

           Виробництво тротуарної плитки та інших виробів з бетону методом вібролиття

 

       Для використання технології вібролиття при роботі з бетоном немає необхідності в закупівлі дорогих імпортних матеріалів. Та й сама технологія передбачає залучення лише виброплощадки і бетонозмішувача. Для роботи ж фахівцям необхідні тільки цемент, пісок, пігменти і різні пластифікатори.

 

       При використанні в процесі виробництва тротуарної плитки та інших виробів з бетону досить оригінальних пластикових форм, які забезпечують можливість прекрасного утримання геометрії, виробнику вдається зберегти на бетоні глянсову, ідеально чисту поверхню, що відрізняється високим рівнем міцності і жорсткості, яку навіть не доводиться додатково шліфувати.

 

          Ще одна таємниця виробника - використання в процесі вібролиття високоякісних бетонних сумішей, які не розшаровуються в процесі обробки, мають високий рівень рухливості і відмінними литними якостями.

 

        В цілому саме це і визначає майбутнє високу якість готових виробів з бетону - вони зберігають свою міцність, характеризуються стійкістю до дії води і вологи, легко переносять навіть суттєві температурні перепади. Вироби повністю відповідають всім вимогам ГОСТ.

 

        Вироби з бетону

 

          На віброплощадці підготовлена ​​бетонна суміш розливається в спеціальні форми, що визначають форму і призначення майбутніх виробів. Твердне вироблена нами тротуарна плитка, бордюри та бруківка в спеціальних камерах температурної сушки.

 

           Саме вибір вібролитої технології дає нам можливість забезпечити своїх клієнтів величезним асортиментом продукції, яка готується на одному і тому ж обладнанні. Ми самі регулюємо міцність вироблених виробів і їх марку. У нас ви можете придбати:

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Виготовляються нами вироби мають ряд переваг:

    - Висока опірність до стирання і морозостійкість.
    - Висока водонепроникність і відсутність калюж при правильному укладанні
    - Можливість вимостити ділянку будь-якого розміру і форми.
    - Широкий вибір форм і колірних рішень.
 

            Наші вироби прикрашають екстер'єр створюючи позитивний настрій. Основні вимоги, яке ми пред'являємо до нашої продукції, це міцність, надійність, економічність і довговічність. Якість нашої продукції знаходиться на рівні європейського стандарту.

            При роботі з клієнтами ми досягаємо взаєморозуміння і знаходимо оптимальні рішення для обох сторін. Ми допоможемо вам розрахувати потрібну кількість, вибрати колір і доставимо замовлення до вашого будинку. Компанія готова до взаємовигідної співпраці і створенню спільних проектів.

Случайные товары