4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Укладання тротуарної плитки на грунт

   Укладання тротуарної плитки на грунт Розмітка доріжок Якщо доріжка пряма і коротрая, забийте по парі колів з двох сторін планованої доріжки, в її початку і кінці. Прив'яжіть до кілків шнури. Для позначки ліні...

   Дата: 18.06.2016 в 11:15

   Автор: Елена

 

       Укладання тротуарної плитки на грунт 

 

 

 


        Розмітка доріжок

       Якщо доріжка пряма і коротрая, забийте по парі колів з двох сторін планованої доріжки, в її початку і кінці. Прив'яжіть до кілків шнури. Для позначки лінії доріжки по грунту, візьміть пісок і посипте його уздовж шнура. Якщо доріжка крива, забийте додаткові кілки з інтервалами між ними від 300 мм до 1 м, в залежності від радіуса кривої (чим менше радіус, тим ближче кілки). Обвяжіте кілки шнуром. Якщо доріжка розгалужується, забийте кілки по кривим, а також на початку і в кінці кожного прямого ділянки, потім затягніть шнури.

 

 

 

 

          Підготовка ґрунту

 

        Після видалення розмічальних колів і шнурів вийміть по одній з ліній смугу грунту необхідної глибини, відступивши на М300 мм за межі лінії піску. Якщо необхідно укласти шар піску з гравієм, виїмку ґрунту необхідно робити на 100 мм глибше. Обов'язково видаліть всю рослинність, але акуратно збережіть шар дерну, якщо хочете укласти його в подальшому уздовж краю доріжки. Потім вийміть грунт на решті частини доріжки, виступивши на 300 мм за межі протилежної обмежувальної лінії піску.

 

 

      Вирівнювання грунту

      Розрівняйте грунт скребком і засипте піском або гравієм всі нерівності, які вийшли в результаті вилучення каменів або недбалої роботи лопатою. Розрівняйте землю дошкою, переміщаючи її уздовж поверхні грунту. Якщо планована доріжка вузька, то використовуйте дошку довжиною рівній ширині доріжки.

 

 

 

 

            Ущільнення грунту

    Утрамбуйте грунт катком або трамбуванням, виготовленої з дошки розміром 300 на 350 мм і міцного бруска довжиною 1 метр, прикріпленого до неї під прямим кутом. Прибийте до бруска з двох сторін дверні ручки. Заповніть піском і утрамбувати поглиблення. Потім, використовуючи в якості лінійки рівну дошку, перевірте дно траншеї по всій довжині.

 

 

       

        Укладання бордюрного каменю.
 

         Після організації нестисливого грунту переходимо до наступного кроку - укладанні бордюру. Бордюр лягати на розчин М100 з розшивкою швів або без неї. Необхідно на обраному ділянці доріжки спочатку забити кілки на відстані, достатньому, щоб запобігти провисання шнура, потім натягнути безпосередньо сам шнур. Укладання ведеться по шнуру, із застосуванням рівня.

 

 

 

       Пристрій ухилів

     Якщо місцевість, на якій ви влаштовуєте доріжки, має невеликий ухил, то укладайте бордюрний камінь відповідно до цього ухилом, що дасть можливість стоку талих і дощових вод безпосередньо по доріжці. Якщо місцевість абсолютно рівна, то ухил влаштовують в поперечному напрямку доріжок, тобто один край бордюру роблять нижче протилежної з урахуванням 2 см на 1 метр доріжки по ширині.

 


 

 

         Відсипання підстави

        Після установки бордюрного каменю, укладаємо шар піщано-гравійної суміші, її товщина залежить від призначення покриття, якщо пішохідні доріжки, то 150-250 мм, а потім укладаємо шар піску товщиною 25-35 мм. На піщану відсипання укладається безпосередньо тротуарна плитка до бордюру, у міру необхідності підрізає углошліфовалной машинкою.

 

 


            Трамбовка тротуарної плитки

             Після укладання тротуарної плитки на підставу, вона може танцювати по висоті, в слідстві попадання камінців на підставу і безпосередньо на це може впливати похибка при виготовленні самої плитки (ГОСТ допускає різницю в розмірах до 4 мм), а також покриття з тротуарної плитки не має ще достатньою зчіпки між окремими плитками. Тому абсолютно необхідно застосувати трамбовочную машину для тротуарної плитки, вона рівняє тротуарку по висоті і розпирає тротуарну плитку між собою. Для цих цілей не підійде ручний спосіб трамбування, який може привезти до просідання плитки.

 

Случайные товары