4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Декоративне облицювання стіни

   Якщо є бажання поєднати оригінальність подачі облицювання і її довговічність, то декоративна плитка, зовнішній вигляд якої дуже схожий на камінь, буде оптимальним варіантом обробки. Цей різновид плитки здатна нада...

   Дата: 16.06.2016 в 20:15

   Автор: Елена

       

      Якщо є бажання поєднати оригінальність подачі облицювання і її довговічність, то декоративна плитка, зовнішній вигляд якої дуже схожий на камінь, буде оптимальним варіантом обробки. Цей різновид плитки здатна надати приміщенню особливий колорит і домашнє тепло.

 

        Декоративне облицювання стіни

      Укладання декоративної плитки на стіну проводиться після підготовчих робіт, склад яких безпосередньо залежить від виду підстави. При монтажі плитки на стіну з дерева підготовчі роботи включають в себе:

 

- оцінку необхідної кількості матеріалів певних параметрів;

- пристрій захисного гідроізоляційного покриття стіни;

- монтаж обрешітки з нержавіючої дроту для кращого зчеплення з плиткою.

 

      Укладання декоративної плитки на стіну, що має цегляну, бетонну або оштукатурену поверхню передбачає наступний порядок дій при підготовці поверхні:

 

 - вирівнювання нерівностей шляхом штукатурення;

- обробка поверхні ґрунтовкою глибокого проникнення;

- нанесення на стіну розмітки під плитку з добавками для швів.

 

   Безпосередньо укладання декоративної плитки на стіну може бути в двох різних виконаннях:

 

 - з пристроєм швів;

- безшовна.

  

     Варто мати на увазі, що безшовна облицювання стін декоративною плиткою дуже ефектно виглядає, але надає облицюванні властивості монолітного каменю, тобто непрофесійний монтаж плитки плюс вплив зовнішніх факторів здатні привести до виникнення тріщин. Тому послуги з обробки стін декоративною плиткою таким способом пропонують плиточники, які є висококласними фахівцями. Ціни на виконання даних облицювальних робіт в Київi прямо пропорційні трудомісткості замовлення, а також можуть залежати і від вартості матеріалу, необхідного майстру з укладання декоративної плитки на стіни.

 

         Розрахунок необхідної кількості плитки

     

     Для розрахунку необхідної кількості плитки потрібно обчислити площу поверхні на стіні, яку передбачається облицьовувати. Потім з отриманого значення слід відняти площу наявних віконних і дверних прорізів. Після чого потрібно визначитися з кількістю необхідних кутових елементів, а потім скорегувати площа, внісши відповідну поправку. Певний запас плитки слід передбачити на можливий бій при транспортуванні і укладанні, а також на різку і підгонку даного оздоблювального матеріалу.

 

 

      Послуга вiд компанiї "Декор-бетон"  предлагает вам вибрати з великої кількості приватних майстрів, що пропонують послуги з облицювання стін декоративною плиткою свої послуги. Кожен виконавець нашої компанiї проходить необхідну верифікацію і є надійним і кваліфікованим фахівцем, якому під силу впоратися навіть з найскладнішим варіантом обробки стін декоративною плиткою. Вартість послуг приватних виконавців нашого сервісу значно нижче відповідних розцінок більшості компаній, що пропонують послуги з облицювання стін декоративною плиткою.

 

Киевская область, город: Киев

 

                Телефоны:

 

+38(068)-119-69-27 Елена

+38(068)-357-56-01, +38(099)-244-05-20 Дмитрий

 

 

           Адрес:

 

Киевская обл., Васильковский район, С.Красное, ул.Школьная,2

 

Случайные товары