4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Тротуарна плитка зі складу в Києві.

   Тротуарна плитка сучасного типу виготовляється у великій різноманітності моделей, кольорів і форматів, що дозволяє створювати елегантні та практичні елементи садово-паркового декору. Популярність цього виду обумовле...

   Дата: 15.06.2016 в 06:37

   Автор: Елена

     

       Тротуарна плитка сучасного типу виготовляється у великій різноманітності моделей, кольорів і форматів, що дозволяє створювати елегантні та практичні елементи садово-паркового декору. Популярність цього виду обумовлена ​​відмінними експлуатаційними характеристиками - довговічністю, практичністю, невибагливістю, простотою в укладанні - і естетичністю. Купити тротуарну плитку можна для облагородження громадських зон відпочинку або для облаштування прибудинкової території.
 

       Тротуарна плитка, ціна якої формується в залежності від моделі, матеріалу виробництва і розміру, представлена ​​в нашому асортименті в різних цінових сегментах. Незалежно від вартості наша продукція стійка до температурних перепадів і впливу сонячних променів, екологічна та міцна. Технології укладання тротуарної плитки також відрізняються простотою і дозволяють в короткі терміни створювати різні ландшафтні елементи.


       У категорії будівельних матеріалів «тротуарна плитка» Україна як виробник представлена ​​не тільки на власному, а й на європейському ринку високоякісними виробами. Висока якість продукції та використання в процесі її виробництва сучасних технологій дозволяє представленої у нас продукції складати істотну конкуренцію закордонним аналогам.

 


    У нашому інтернет магазині ви знайдете максимально повний асортимент кращих товарів в даній категорії за доступними цінами, а також масу супутньої продукції - бордюри. 

 

 

     Ми пропонуємо:

1. Тротуарну плитку

 

2. Фасадну плитку

 

 

3. єврозабори 

 

Случайные товары