4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Тротуарна плитка від виробника

   Тротуарна плитка настільки міцно увійшла в наше життя, що зараз вже складно уявити собі без неї деякі з районів міста. Джерелами тротуарна плитка йде в древній Рим, вулиці якого були вимощені бруківкою. Звичайно, п...

   Дата: 03.09.2016 в 14:43

   Автор: Елена

     

      Тротуарна плитка настільки міцно увійшла в наше життя, що зараз вже складно уявити собі без неї деякі з районів міста. Джерелами тротуарна плитка йде в древній Рим, вулиці якого були вимощені бруківкою. Звичайно, прогрес замінив жорсткий і складний в обробці камінь на створену спеціально для мощення доріг і доріжок плитку всіляких форм, фактур і забарвлень. Купити плитку тротуарну можна практично скрізь, проте перед тим, як зробити замовлення, важливо зрозуміти цілі і завдання, що покладаються на бруківку. Розглянемо основні варіанти застосування плитки на прикладі нашого регіону - Київ Київської області, і скажемо кілька слів про вартість.
 

 

 

       Мощення тротуарною плиткою

       Оскільки навантаження на пішохідні доріжки і тротуари відносно невисока, її товщина може становити від 3 до 4 см. Така плитка сьогодні представлена ​​в різних формах і квітів, які, фактично, обмежені лише фантазією замовника. Вартість тротуарної плитки такого типу не надто висока, проте оригінальний дизайн і поодинокі партії за вартістю можуть бути дорожче, ніж серійні.

 

 

 

 

       Мощення доріг

      Досить часто тротуарна бруківка стає складовою проїжджої частини і відчуває на собі навантаження від транспорту. Для гідного протистояння випускається бруківка тротуарна прямокутної форми і достатньою для стримування навантажень товщини - від 4 до 6 см. Така тротуарна плитка, ціна якої трохи вище ціни зазначеного вище варіанта, відмінно підійде для мощення під'їзних шляхів, прибудинкових територій і дворів Київа i Київської області, за якими періодично проїжджає транспорт.

 

 


 

     Мощення паркінгів і стоянок: що купити?

     Парковочна решiтка, особливість даної плитки в тому, що вона має наскрізні отвори, які дозволяють волозі вільно проходити в грунт. Подібна тротуарна плитка, купити яку найкраще у відповідальних виконавців, стане прекрасним рішенням безлічі проблем парковок як для приватних забудовників, так і для будівельних компаній.
      Звичайно, даний список не повний. Повний асортимент і вартість можна знайти на сайті торговельної марки «Декор-Бетон», великого виробника бордюрів і тротуарної бруківки не тільки в Київi а в області, а й в Украіні протягом останніх десятиліть.  

 

 

 

      Тротуарна плитка: ціна низька, якість на висоті

 

      Асортимент, що включається в виробництво бруcчаткі, може в повній мірі задовольнити побажання самого широкого кола замовників, оскільки для великої кількості новинок в даній сфері «Декор-Бетон» є не тільки виробником, а й автором, що означає володіння ексклюзивною технологією виробництва, яка дозволяє надавати бажану якість за прийнятними цінами.
     Купити тротуарну плитку в Київi не є проблемою, але отримати при покупці товар найвищої якості можна тільки при співпраці з професіоналами, виробниками «на совість». Співпраця з «
Декор-Бетон» вигідно ще й тому, що цінова політика більш лояльна в порівнянні з конкурентами (вартість більш ніж розумна), модельний - ряд ширший, а сама тротуарна плитка від виробника має неперевершену якість, перевірена часом. Купити бруківку одного разу - і перетворити зовнішній вигляд вашої території, зробити її зручніше для пішоходів і автомобілістів.
      Вартість доставки нашим транспортом безпосередньо до об'єкта будівництва формується виходячи з розрахунку паливних витрат. Ви можете зробити замовлення онлайн, перебуваючи безпосередньо на майданчику і оперуючи останніми даними про необхідну кількість, точно знаючи, чого і скільки потрібно купити. Уже після дзвінка оператору на сайтi можна починати підготовку до укладання з розрахунку часу прибуття замовленого товару. Важливий момент - палетний формат доставки від виробника - значно прискорить час навантаження і розвантаження.

 

 

Случайные товары