4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Тротуарная плитка для дачі

   Важливою складовою частиною ландшафтного дизайну сучасного заміського будинку є доріжки, тротуари, майданчики. В даний час для пристрою дорожнього покриття пішохідних зон, паркових та садових територій, майданчиків, ...

   Дата: 07.06.2016 в 21:48

   Автор: Елена

 
        Важливою складовою частиною ландшафтного дизайну сучасного заміського будинку є доріжки, тротуари, майданчики. В даний час для пристрою дорожнього покриття пішохідних зон, паркових та садових територій, майданчиків, автостоянок, заміських ділянок використовують мощення тротуарною плиткою. Тротуарна плитка для дачі являє собою штучний матеріал, виготовлений з бетону і стилізований під натуральний камінь або дерево. Для виробництва плитки використовується високоякісний бетон, сучасні добавки та барвники, які дозволяють виготовляти вироби з високими експлуатаційними якостями і декоративним зовнішнім виглядом.
 
        Широке поширення тротуарна плитка для дачі отримала завдяки вигідним споживчим якостям: довговічності, міцності, екологічності, ремонтопридатності, стійкості до погодних умов. На покриттях їх плитки не утворюються калюжі, вони мало нагрівається, не тріскаються. Чіткі геометричні параметри плитки дозволяють виробляти її укладку просто і швидко. Крім того, естетичні якості тротуарної плитки набагато вище, ніж у асфальтового або бетонного покриття.
 
       Виробництво тротуарної плитки
       Тротуарна плитка для дачі проводиться двома способами: вібропресування і методом вібролиття. У першому випадку напівсуха бетонна суміш подається в форми і ущільнюється Вібропресуюче. При такому способі виготовлення отримують міцну, морозостійку тротуарну плитку геометричних форм: бруківка, хвиля, квадрат.
      Інший метод виготовлення тротуарної плитки - вібролиття, при цьому способі бетонна суміш розливається в силіконові форми і ущільнюється на вибростоле. Вібролиття дозволяє отримати більш широкий асортимент продукції: сучасні силіконові форми дають можливість виготовити плитку складної форми - дощечки, пеньки. При цьому міцність і зносостійкість вібролитих виробів забезпечують пластифікатори.
 

 


    Види тротуарної плитки
Інтернет-магазин "Декор-Бетон" пропонує різні види тротуарної плитки, виготовленої методом вібролиття:
- Тротуарна плитка під дерево;
- Тротуарна плитка великоформатна;
- Бордюрний камінь;
- Тротуарні водостоки.
 
    Тротуарна плитка під дерево
  Одним з найпопулярніших видів тротуарної плитки зараз є плитка з імітацією дерев'яної поверхні. Поверхня цих виробів має колір і фактуру натурального дерева, що імітує зістарені дошки або торцеві спили дерев'яної колоди. Тротуарна плитка для дачі «під дерево» відрізняється не тільки декоративністю, але і міцністю: вона здатна витримувати підвищені навантаження, тому її можна укладати навіть в місцях з високою прохідністю. Плитка під дерево відмінно підходить для мощення садових доріжок на дачі, пристрої стоянок для автомобілів, вимощення, майданчиків для барбекю, ігрових і пішохідних зон на прибудинковій території.

 

 


 
   
 
 

    Тротуарна плитка крупноформатная  Тротуарная плитка великоформатна проводиться методом вібролиття, розміри плитки - від 295х295 мм до 450х450 мм. Поверхня плитки може мати різний малюнок або імітувати колотий камінь, кругляк, цегляну кладку, а також має оригінальну форму - квітка, півмісяць. Застосовується така плитка для мощення доріжок, тротуарів, майданчиків в місті, в паркових зонах, заміських ділянках. Велика розмаїтість форм і видів тротуарної плитки дозволяє створювати ефектні покриття, які вписуються в різний стиль ландшафтного дизайну.

    Тротуарні водостоки - необхідна складова будь-якої брукованої доріжки або площадки. Водостоки виробляються методом вібролиття з високоякісного бетону, вироби мають високу міцність і зносостійкість. Водостоки мають вигляд лотка або жолоби і призначені для відводу атмосферних опадів і талих вод з пішохідних доріжок, тротуарів, мощених майданчиків. В процесі мощення тротуарні водостоки встановлюються на доріжках і майданчиках, щоб збирати і відводити воду за межі ділянок мощення. Застосування відсотків дозволяє позбутися від калюж на поверхні ділянок, мощених тротуарною плиткою, а також охороняє від розмивання підставу доріжок і майданчиків.

  Бордюрний камінь виробляється методом вібролиття, його найпоширеніший розмір складають 500х230х65 мм. Застосовується бордюр для обрамлення різних ділянок мощення: пішохідних доріжок, тротуарів, майданчиків, автостоянок, газонів, клумб.  
  
   Мощення тротуарною плиткою
    Плитка тротуарна застосовується для мощення різних ділянок: пристрій садових доріжок, паркових алей, тротуарів, майданчиків різної конфігурації, автомобільних стоянок. Також плитку використовують для оформлення в'їзду на ділянку і влаштування вимощення навколо будинку. Компанія
 "Декор-Бетон" виробляє укладання тротуарної плитки в Черкассах, Черкаськiq області і сусідніх регіонах. Професійне укладання тротуарної плитки, виконана з максимальною якістю, гарантує ефектне оформлення будь-якої ділянки.

 

 

Случайные товары