4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Запрошуємо до співпраці

   Компанія «Декор Бетон» запрошує до довгострокової співпраці будівельні фірми, дизайн-студії, організації займаються продажем тротуарної плитки і фасадного каменю та іншої продукції для оздоблення фасаді...

   Дата: 07.06.2016 в 06:56

   Автор: Елена

 

            Компанія «Декор Бетон» запрошує до довгострокової співпраці будівельні фірми, дизайн-студії, організації займаються продажем тротуарної плитки і фасадного каменю та іншої продукції для оздоблення фасадів та інтер'єрів будинків.

 


           Різноманітність пропонованої нами продукції дозволять втілити будь-які ідеї Вашого проекту по обробці квартир будинків і офісів.
Виготовляємо і продаємо «Залізобетонні декоративні огорожі» - це надійне декоративне і дуже міцне армоване огорожу, яке може стати предметом гордості господаря будинку. Справжня огорожа або паркан - це перший етап на шляху до облаштування вашого будинку і надійний захист Вашої власності. Бетонні паркани повинні бути не просто потужними і міцними, а в першу чергу, елегантними і красивими.
            Бетонні паркани по довговічності не поступаються цегляним і кам'яним, а за витратами на погонний метр - вони обходяться набагато дешевше. Різноманіття форм панелей дозволяє задовольнити найвишуканіший смак. Переваг у декоративного залізобетонного паркану багато, це виняткові декоративні властивості, здатні задовольнити найвишуканіший смак.

 


            Багатий вибір, висоти забору і рельєфних малюнків панелей декоративного бетонного паркану, що дозволяють створити неповторний дизайн огорожі. Високі захисні властивості і надійність огороджувальних території, виконують пряме призначення забору, панелі декоративного забору, виконані з якісного, міцного армованого бетону з металевим армуванням надійні і довговічні.

 

 


         Проста і швидка установка парканів, монтаж збірних декоративних бетонних парканів здійснюється швидше, ніж будівництво будь-якого іншого капітального огорожі.
           Чи не великі витрати часу і коштів. Купівля та монтаж декоративного бетонного паркану обійдуться свідомо дешевше, ніж інші види огороджень - ковані та металеві огорожі, огорожі з залізобетонних великих секцій, цегляні або кам'яні паркани. Декоративні бетонні паркани довговічні, так як з часом бетон тільки набирає міцність. Вартості і швидкості монтажу вподобаного вам варіанти позаздрить будь-яку цегляну огорожу. Бетонні паркани несхильний впливу опадів і перепадів температур.

Случайные товары