4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Інструкція по монтажу облицювальних матеріалів

  Перед монтажем облицювальних матеріалів уважно ознайомтеся з цією Інструкцією. Декоративний облицювальний камінь виготовляється з високоякісних сировинних матеріалів вручну і не калибруется як керамічна плитка. Мате...

   Дата: 03.06.2016 в 07:24

   Автор: Елена

 

Перед монтажем облицювальних матеріалів уважно ознайомтеся з цією Інструкцією.

 

            Декоративний облицювальний камінь виготовляється з високоякісних сировинних матеріалів вручну і не калибруется як керамічна плитка. Матеріал екологічно чистий і не містить шкідливих для здоров'я компонентів. Галузева специфіка виробництва продукції допускає незначні відхилення в кольоровій гамі каменю, що шлюбом не є. Такі відхилення пояснюються неоднорідністю кольору мінеральної сировини і компонентів, що застосовуються для виробництва декоративного каменю.
          Камінь для екстер'єру (зовнішньої обробки) - склад: білий цемент М-500 Д0, кварцовий пісок, фіброволокно, екологічно чисті железооксідние пігменти, нано добавки для отримання необхідних експлуатаційних характеристик вологопоглинання і морозостійкості.
          Камінь для інтер'єру - склад: білий цемент М-500 Д0, фіброволокно, легкий наповнювач, модифіковані добавки, екологічно чисті железооксідние пігменти. ВАЖЛИВО: НЕ призначений для зовнішньої обробки.

 

         Укладання штучного каменю - відповідальний процес, який вимагає серйозної підготовки і дотримання певної технології.

 

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ


        На всю продукцію надається гарантія, яка поширюється на виробничі дефекти. Всі браковані матеріали підлягають поверненню Продавцю безкоштовно замінюються новими. Витрати на доставку, демонтаж і установку нових матеріалів замість бракованих не відшкодовуються.
Гарантія не поширюється у випадках:
- Неправильного зберігання декоративного каменю;
- усадка будівель і споруд, динамічних і температурних деформацій, зрушення стін і просідання грунту;
- Контакту з хімічними (кислотами, солями і т. Д.) І агресивними середовищами;
- Використання продукції не за призначенням;
- Недотримання будівельних норм і техніки безпеки;
- Недотримання інструкцій з укладання декоративного каменю, а також інструкцій щодо застосування супутніх матеріалів (клейові склади, цементні фуги, гідрофобізатор і т. Д.);
- Застосування інших супутніх матеріалів, відмінних від рекомендованих.

 

  Умови передачі товару
 

  Передача товару здійснюється на складі Продавця. Товар повинен відповідати кількості і асортименту, зазначеним у попередній заявці Покупця на товар. Доставка товару здійснюється силами і за рахунок Покупця зі складу Продавця. Право власності на Товар переходить від Продавця до Покупця з моменту підписання товарної накладної. Якщо під час приймання будуть виявлені недоліки / дефекти товару, Продавець зобов'язаний здійснити заміну такого Товару протягом 1-14 календарних днів.

 

 

  Рекомендовані матеріали, використовувані при укладанні декоративного каменю:


- Клейовий склад еластичний Master tile 14,15, FLX 24 або інші клейові склади еластичні для укладання натурального і штучного каменю;
- Ґрунтувальний склад (REMALUX);
- Заповнювач швів для декоративного каменю для розшивки широких швів 0,8-2 см (Mapei ultracolor)
- Акриловий лак (REMALUX) для внутрішніх робіт
- гідрофобізуючі склад, призначений для захисту декоративного каменю для фасадних робіт

 

          При роботі з клейовими складами, цементними фугами, гидрофобизаторами та іншими супутніми матеріалами дотримуйтесь інструкцій щодо їх застосування.
Підготовка основи Основа незалежно від типу має бути рівним і міцним, не схильним до усадки або деформацій, очищеним від слідів незакріплений штукатурки, розчину, жиру, масла, фарби, льоду та інших субстанцій, що погіршують адгезію.


        Підготовка підстави є обов'язковим перед монтажем декоративного облицювального каменю.
 

     Початок робіт
 

    Всі роботи з укладання декоративного каменю необхідно проводити при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С. Має сенс зробити невелику поправку, збільшивши загальну кількість на 3-5% для великих поверхонь (від 10-20 кв. М.) І на 10-15% для поверхонь малої площі (до 5 кв. М) або для площ, що складаються з невеликих частин (при облицюванні камінів, ніш, колон та інше), для того, щоб передбачити запас на різку плиток для правильного стикування неповних рядів по ширині і висоті. Купувати матеріал необхідно відразу з урахуванням рекомендованого запасу, так як галузева специфіка виробництва допускає невеликі варіації за кольором від партії до партії, що випускається.
 

         Увага!!! На будь-яку (несучу) поверхню, для укладання декоративного каменю, може кріпитися штукатурна сітка. Сітка дасть кладці конструкційну міцність і забезпечить необхідну адгезію облицювальний матеріал до основи.
        Якщо підставою для клейового складу є пінопласт або мінеральна вата виробляти монтаж облицювання безпосередньо на теплоізоляційні матеріали не можна. Тому необхідно до несучої основи (конструкції), за допомогою дюбелів, прикріпити металеву штукатурну сітку. Обштукатурити поверхню, заґрунтувати і тільки після цього виконувати облицювання декоративним каменем.
         Підготовка каменю. При виготовленні каменю на тильній стороні утворюється технологічно-неоднорідний шар, який слід видалити. Перед укладанням декоративного каменю необхідно обробити тильну сторону кожного елемента жорсткої металевої щіткою або шпателем
Увага!!! Всі поверхні перед укладанням повинні бути заґрунтовані.
 
        Укладання каменю


       Розмітьте поверхню (по горизонталі і вертикалі). В першу чергу при облицюванні декоративним каменем укладаються кутові елементи (при наявності). Далі - віконні і дверні прорізи. Укладання каменю рекомендуємо проводити від кутових елементів в горизонтальних напрямках по центральній осьової лінії (уявна лінія проходить по середині каменя в горизонтальній площині) зверху вниз.
 

      Існують два способи укладання декоративного каменю:
 
• з розшивкою (т. Е. Між декоративним камінням передбачається зазор 1-2 см);
• без швів


 При укладанні каменю з розшивкою обов'язково враховуйте і дотримуйтесь ширину зазору між елементами,
 Цегла відпускається з урахуванням розшивки - 10 мм
 Пісковики з розшивкою - 15мм
 Бут з розшивкою - 20 мм
 Сланці без швів.

 

 

 

 

 

              Увага!!! При застосуванні декоративного каменю з розшивкою необхідно враховувати, що кількість каменю, що виражається в м2 і м. П., Є величиною умовною і передбачає покриває ю площа з урахуванням рекомендованої ширини расшивочной шва 10 мм (15мм і 20 мм).
            Перед початком робіт перемішайте декоративний камінь з 2-5 коробок і змоделюймо майбутній малюнок кладки. Це дозволить полегшити рішення з вибором елементів (за розміром і кольором) в процесі роботи. При необхідності підігнати камені за розміром використовуйте відрізний верстат або, в крайньому випадку, углошлифовальную машинку. Також декоративний камінь можна підпиляти з тильного боку і розламати, використовуючи плоскогубці. Клейовий склад наноситься на невелику поверхню (0,5-0,7 м. Кв.), А потім по діагоналі (під кутом 45 до горизонту) обробляється зубчастим шпателем з висотою зуба від 4 до 8 мм. Тоді товщина клейового складу (після укладання каменю) може становити від 3 до 6 мм (в залежності від типорозміру і фактури каменю). Клейовий склад також слід нанести і на тильну сторону каменю, незалежно від його ваги і геометричних розмірів. Щільно вдавлюють елементи в клейову масу, починаючи з зовнішніх кутів. При укладанні розчин повинен трохи видавлюватися з-під каменя. Відразу після установки видаліть надлишки розчину. Якщо декоративний камінь зняти зі стіни, то вся його тильна поверхня повинна бути рівномірно покрита клейовим складом. Таким, чином, можна контролювати, чи правильно йде процес укладання.
           Увага!!! Якщо під час монтажу на камінь потрапив розчин, видаліть його після висихання жорсткої неметалевої щітки.
          Категорично не допускається при укладанні декоративного каменю утворення пустот і порожнин. У них накопичується волога, і при мінусових температурах призводить до тріщин і руйнування кладки.

 

Розшивання
 

           Розшивання швів - це заповнення їх заповнювачем для швів Mapei ultracolor з метою герметизації і додання кладці естетичного зовнішнього вигляду. Розшивання - відповідальний етап укладання зі швом окремих видів декоративного каменю. 1-й спосіб з використанням фуги полужидкой консистенції (густоти сметани).
          Наповніть кульок або шприц розчином. Повільно видавлюючи розчин через отвір в пакеті, акуратно заповніть їм шви. Отвір має бути трохи менше ширини швів між елементами облицювання. Заповнюйте шви повністю. Будьте уважні, щоб розчин не потрапив на облицювання. Коли розчин в швах схопиться, за допомогою дерев'яного або металевого інструменту (Кельма) видаліть його надлишки, одночасно утрамбовувавши шви. Не намагайтеся обробити шви відразу після їх заповнення, так як ще не схопився розчин може залишати на облицюванні брудні сліди. 2-й спосіб з використанням фуги напівсухий липкою консистенції. Шпателем для розшивки заповнити шов розчином і розгладити його вдавлюючими рухами. Жорсткою щіткою (неметалевої) видалити надлишки розчину, поки він не затвердів. Після схоплювання розчину бажано ще раз щіткою зачистити шви.
           Застосування гідрофобізатора. Якщо поверхню, буде активно контактувати з вологою (атмосферні опади; сирі, вологі, неопалювані приміщення і т. П.), Обов'язковою мірою захисту для збереження зовнішніх декоративних властивостей каменю є застосування гідрофобною речовиною, який перешкоджає проникненню води, нейтралізуючи шкідливі впливу вологи і льоду . Гідрофобізація поверхні проводиться при повному висиханні клейової і расшивочной сумішей. Поверхня для нанесення гідрофобізатора повинна бути сухою, а цілодобова температура навколишнього середовища повинна бути не нижче +5 С. Нанесення готового до вживання гідрофобною речовиною, проводиться шляхом рясного змочування оброблюваної поверхні. Оптимальним варіантом є нанесення двох шарів «мокрий по мокрому» забезпечують повне покриття. Після первинного рясного змочування необхідно дочекатися поки склад вбереться (зникнення мокрого блиску), але не висохне, а потім провести повторну обробку гидрофобизатором. Можливо нанесення складу пульверизатором (для цієї мети може бути використаний садовий розпилювач з прямим соплом), пензлем або губкою до повного насичення поверхні.

Случайные товары