4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Міцність вібролиття плитки.

   При купівлі «тротуарної плити» потрібно знати міцність вібролиття плитки. Наприклад:- для мощення тротуарних доріжок досить 3см товщини, а пресована повинна бути хоча б 4 см.,- для автомобільної зони до...

   Дата: 23.05.2016 в 16:12

   Автор: Елена

 

       При купівлі «тротуарної плити» потрібно знати міцність вібролиття плитки.

 

        Наприклад:

- для мощення тротуарних доріжок досить 3см товщини, а пресована повинна бути хоча б 4 см.,

- для автомобільної зони досить 4см, а вибропресс повинен бути вже хоча б 6см.

 

     Також у нас є ще товщина 5 і 6 см і 8 см то це взагалі моща))

 

     Для повнішої порівняльної характеристики вибропрессованной і вібролітой тротуарної плитки необхідно торкнутися всіх аспектів, починаючи з технологічних методів виробництва. 

      Технологія вібропресування грунтується на використанні напівсухих (твердих) бетонних сумішей і застосовує спеціальне

       Вібропресуюче обладнання - вибропресс. При вибропрессовании бетонна суміш завантажується в матрицю - форму, яка щільно притискається до піддону, розташованому на вібрує столі, ущільнення суміші досягається одночасно за рахунок вібрації столу і тиску на суміш зверху пуансона - преса.

       Вібрація суміші здійснюється до досягнення необхідного ступеня ущільнення та необхідних геометричних розмірів виробу, після чого відбувається розпалубка, і вироби на піддоні переміщаються в камери витримки. Промислові лінії з виготовлення віброперессованой тротуарної плитки масштабні і, як правило, автоматизовані, що дозволяє досягати великої продуктивності праці.

      Тротуарна плитка, вироблена методом вібропресування, складається з двох шарів - облицювального і основного. Лицьова шар має товщину 5мм, складається з щебеню фракції 0,63-2мм, піску, збільшеної кількості цементу і хімічних добавок. Лицьова шар в бетонному камені відповідає за міцність до стирання, перешкоджає водопоглиненню, що збільшує морозостійкість, надає естетичний вигляд. Основний шар в бетонному камені складається з щебеню фракції 5-10мм, 2-5мм, і 0,63-2мм, піску, цементу і хімічних добавок. Основний шар складається з більш великих фракцій щебеню, ніж облицювальний. Основне завдання основного шару - міцність на стиск, тобто перешкода руйнування каменю при навантаженні.

      При дотриманні всіх рецептурних параметрів і використанні потужного вібропрессовочного обладнання при виробництві бетонного каменю, облицювальний шар приклеюється до основного шару і камінь стає однорідним. Завдяки щільній структурі, вироблений методом вібропресування бетонний камінь має високі і експлуатаційні характеристики.

       Технологія вібролиття грунтується на застосуванні рухливих (рідких) бетонних сумішей. Бетонна суміш укладається в пластикову форму і поміщається на вібростіл, де протягом певного часу вібрує. Під дією вібрації бетонна суміш під своєю вагою розподіляється по осередку форми. Як заповнювач використовується пісок і відсів фракції 0-5.

       Бетонні вироби, які виробляються методом вібролиття - одношарові, великої фракції до складу не додають, щоб вона не була видна на лицьовій поверхні. Оскільки вібролітой бетонні вироби виготовляються в формах кожен камінь окремо лицьовою поверхнею вниз, при використанні в складі граніту великої фракції для міцності при вібрації в рідкому бетоні цей граніт під своєю вагою буде опускатися на дно (на лицьову поверхню) - не буде досягнутий естетичний зовнішній вигляд. Тому при вібролиту виробництві не використовуються великі гранітні наповнювачі і, надалі, показники міцності виходять нижче норми. При вібролиття кожен камінь знаходиться в окремій формі. Висоти каменів навіть в одному ряду можуть бути різні по причині переливу бетону або недоливу, тому що робиться це все вручну, на відміну від виробництва штампом методом вібропресування.

      Після заливки бетоном форми переміщуються в камери витримки. При горизонтальному переміщенні залитих бетоном форм з вібростола в камери витримки, відбуваються горизонтальні колихання бетону, що призводить до напливу з однієї зі сторін на дні каменю. Камені з такими геометричними відхиленнями якісно укласти дуже важко. Під час вилучення каменю форми вигинають, після чого форма починає деформуватися, що впливає на бічну геометрію каменів - різні по ширині і довжині, гвинтоподібна площину. В результаті, при укладанні неможливо витримати шви. Тротуарна плитка, виготовлена ​​методом вібролиття, має менші можливості для застосування, ніж вибропрессованная тротуарна плитка. Це пов'язано з тим, що вона схильна до розколювання, має більш низьку морозостійкість, під автомобільною навантаженням руйнується. Також в зв'язку з великим впливом людського фактора при виробництві тротуарної плитки методом вібролиття часто допускаються порушення технології, що, в кінцевому рахунку, позначається на якості готових виробів.

     Вібролита тротуарна плитка рідко відповідає міцності і експлуатаційним показниками. Якісно змонтувати покриття з такої плитки часто буває складно через проблеми з геометрією.

     Порівняємо характеристики виробів, одержуваних методами вібропресування і вібролиття:

 

        Вібропресована плитка:

 - Однорідна дрібнопориста структура бетону;

- Високі показники міцності і морозостійкості;

- Суворе дотримання геометричних розмірів;

 

        Вибролитая плитка:

- Привабливий первинний зовнішній вигляд;

- Лицьова поверхня плитки гладка і слизька;

- Низька міцність на стиск.

 

 

Вібропресована тротуарна плитка Вібролита тротуарна плитка
Дешевша продукція, тому що виробляється промисловим шляхом. Дорожча продукція, тк. виробляється ручним способом.
Суворі геометричні розміри кожного каменю. Геометричні розміри каменів відрізняються по висоті, що дуже ускладнює укладання.
Довговічність, через високу експлуатаційної морозостійкості.
Завдяки використанню при виробництві бетонної суміші з низьким вмістом води, практично не утворюються капілярні пори в структурі каменю при випаровуванні вологи в процесі гідратації. Низький показник водопоглинання.
Недовговічність, через низьку експлуатаційної морозостійкості.
  При виробництві використовують рідкі бетонні суміші, при реакції цементу з водою утворюється енергія, під дією якої випаровується зайва волога, повітря, виходячи з товщі каменю, пробиває пори. Вода потрапляє в ці пори і під дією процесу замерзання розриває камінь.
Висока експлуатаційна міцність.
Процес вібрації і пресування максимально зближує всі складові бетонної суміші. Утвориться однорідна структура бетону.
Низька експлуатаційна міцність.
Пориста структура каменю, що складається з дрібних компонентів. Не витримує міцності навантажень.
Висока якість.
Плитка виробляється промисловим шляхом, дозування матеріалів відбувається автоматично - гарантія проходження технології.
Низька якість.
Проводиться кустарним методом з використанням людського втручання, що допускає часто порушення технології
Дрібно-шорстка поверхня.
Підошва взуття не ковзає по поверхні плитки, більш краще зчеплення навіть при обмерзання.
Гладка, слизька поверхня.
При випаданні опадів, поверхня перетворюється на каток.

 

 

 

 

 

Случайные товары