4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Правила укладання тротуарної плитки

   Щоб грамотно укласти тротуарну плитку, потрібно чітке дотримання деяких правил. У разі, якщо ви будете чітко дотримуватися їх, отриманий результат перевершить всі ваші очікування. З чого почати? Укладання троту...

   Дата: 17.05.2016 в 22:03

   Автор: Елена

 

        Щоб грамотно укласти тротуарну плитку, потрібно чітке дотримання деяких правил. У разі, якщо ви будете чітко дотримуватися їх, отриманий результат перевершить всі ваші очікування.

 

        З чого почати?

 

          Укладання тротуарної плитки починається безпосередньо з підготовки підстави. Для цього необхідно, в першу чергу, ущільнити земляне полотно до тих пір, поки поверхня не стане стійкою і рівною. Особливу увагу приділяйте дренажу, а точніше процесу відведення вод.

        Якщо грунтову основу, на яке буде покладена тротуарна плитка, є вологим або має невисоку несучу здатність, виникає потреба в застосуванні геосинтетичних матеріалів.

        Якщо мова йде про піщаному грунті, укладання несучого шару може і зовсім не знадобитися.

       Після того, як підставу було підготовлено, настає наступний етап, який полягає в підготовці ліжку під бруковане покриття.

       

      Простежте за тим, щоб кут поперечного ухилу ліжку відповідав кутку поперечного ухилу зовнішнього покриття. Підстильний шар складає від двох до п'яти сантиметрів. Якщо перевищити верхню межу, то існує висока ймовірність того, що зовнішнє покриття деформується, зважаючи на високу експлуатаційного навантаження. Для підстилаючого шару необхідно задіяти матеріал, в якості якого найкраще використовувати пісок фракцій 0-2 або 0-4 мм. В якості альтернативи можна використовувати дрібний щебінь, крупність якого варіює від одного до трьох, або від двох до п'яти міліметрів. Не забудьте додати подрібнений пісок зі щебенем, розміром від нуля до п'яти міліметрів, у вигляді суміші. Пам'ятайте, що розмір великих часток не повинен перевищувати 8 мм.

 

    Якщо покриття буде укладатися в місцях з високими транспортними навантаженнями, то в якості сполучного елемента часто використовують цемент або вапно.

   

    Не варто забувати, що в місцях, де бруківці не загрожує вода, а саме під дахами і навісами, її укладають в сухий розчин і схожу щебеневу суміш. Після того, як укладання завершена, в місця між камінням засипають дрібнозернистий пісок.

     

        З огляду на зростаючу потребу в будівельних виробах тротуарної плитки, наша фірма здатна виконати будь-які замовлення із застосуванням наявних барвників. Продукцію нашого підприємства можна побачити в різних регіонах України. Вся продукція сертифікована і має державну ліцензію.

 

 

 

Случайные товары