4 отзыва

Вход Регистрация

Восстановление
пароля

Готово

Назад

Декор - бетон
Тротуарная плитка и еврозаборы +38(068)-119-69-27
Изделия из бетона от производителя

Поиск по параметрам

Стоимость

  • от

  • до

 

 

Контакты:

  

        Елена:

 

 

+38(068)-35-75-601 

 

Дмитрий:

 

+38(068)-357-56-01  

+38(099)-244-05-20  

 

 

Адрес:

 

 

Украина, Киевская область

с. Красное

ул.  Школьная, 2

Почта:  

Bobyrstroy@i.ua 

 

Тротуарна плитка в дорожньому господарстві

   Облаштування тротуарів є одним з найдавніших ремесел, яке наші предки освоювали вже з появою перших доріг. Як дорожнього покриття в ті часи, як правило, використовували необроблений камінь. А для пішохідних доріжок ...

   Дата: 15.05.2016 в 19:18

   Автор: Елена

 

          Облаштування тротуарів є одним з найдавніших ремесел, яке наші предки освоювали вже з появою перших доріг. Як дорожнього покриття в ті часи, як правило, використовували необроблений камінь. А для пішохідних доріжок вже з незапам'ятних часів застосовувалася тротуарна плитка, яка виготовлялася вручну з натуральних компонентів, таких як пісок, вапняк і т.д.

 

        Сьогодні облаштування тротуарів та пішохідних доріжок стало менш трудомістким ремеслом. Навпаки, це стало свого роду мистецтвом. Професійно укладені доріжки створюють не тільки зручність і комфорт при пересуванні, а й вносять певну вишуканість в міський спосіб. Плитка надає завершеність багатьом архітектурним стилям.

       Наприклад, мощення натуральним каменем у вигляді великих плит, зроблених під старовину, вносить гармонію і шарм в архітектуру історичних центрів. А для мощення майданчиків, де архітектура представлена ​​сучасним дизайном, часто використовується бетонна бруківка, що володіє прекрасними декоративними властивостями і різноманітною гамою кольорів. Тепер бруківка - це модно. Бруківка - данина традиціям.

 

      Мощення територій тротуарною плиткою є сьогодні невід'ємною частиною комплексних робіт з благоустрою міста. Даний матеріал має ряд незаперечних переваг. Бруківка екологічна, стійка до впливу навколишнього середовища, у неї відмінна морозостійкість і здатність витримувати великі механічні навантаження і удари. У разі, якщо бруківку якимось чином пошкодили, її нескладно полагодити, замінивши пошкоджені елементи на нові. У повній заміні покриття немає ніякої необхідності. Бруківка не заважає природної циркуляції вологи, тому вона ідеальна для мощення доріжок в саду. У спеку цей матеріал не плавиться і не виділяє шкідливих канцерогенів, погано позначаються на природі та здоров'я людей.

 

         Як вже говорилося вище, мощення бруківкою відомо ще з давніх часів. Дефіцит натурального матеріалу змусило людей шукати йому альтернативу, щоб використовувати її для покриття доріг великої протяжності. Однак асфальт і литий бетон на деякий час витіснили бруківку. Але сьогодні вона знову популярна, як раніше, адже з'являються нові технології її виробництва і все більше варіантів укладання та дизайну. Плитка виробляється практично на будь-який смак.

 

      Технологія мощення бруківкою досить проста. На невеликій території з цим процесом може впоратися навіть одна людина без додаткової техніки. Однак не варто халатно ставитися до укладання, необхідно для початку дізнатися головні її нюанси, щоб не допустити помилок, які потім доведеться довго і копітко виправляти. Крім того, якщо ви не знаєте, який дизайн ділянки підібрати і як скласти його план, то краще звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть зробити для вас оптимальний дизайн-проект. Не забувайте і про те, що вид бруківки, її розміри, товщина і навіть форма безпосередньо залежать від того, в яке місце вона буде укладатися і від ступеня навантаження на матеріал.

 

Случайные товары